


Flere alternativer?
Refill Médie Hand Soap 500ml
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
- Produsert i Frankrike.
- Médie er skapt av Yann Vasnier og er en symfoni av livlige noter - med sine solfylte, sitrusduftende noter. Médie kjennetegnes av en strålende friskhet som etterlater et ettertraktet spor av ren eleganse.
- Presentert i en plastpose med kork.
- 500 ml.
Produktets artikkelnummer29001910
-
Vaskeråd & info
-
Om Trudon
-
Trudon parfymeriet er en hyllest til ekte håndverk og en historie som strekker seg over tre århundrer. Hver duft er en nøye utformet historie der tradisjon møter kreativ innovasjon. Med duftnoter som spenner fra florale og fruktige nyanser til dype, orientalske akkorder, er hver parfyme en sensuell opplevelse. Oppdag en verden der hver duft bærer en historie - en reise gjennom tid, duft og sjel.
-
Produsentinformasjon
- Navn:
- S.A.S Cir - Trudon
- Adresse:
- 23 rue d'Anjou 75008 Paris France
- Kontakt:
- [email protected]
- Produktets artikkelnummer:
- 29001910
- EAN/GTIN:
- 3397690004287
- Produsentens artikkelnummer
- C/SL/500/R/MED
- Opprinnelsesland:
- Frankrike
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.