




Flere alternativer?
Extra Fine Merino Wool Half-Zip Dark Brown
Finn riktig størrelse
- Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser M.
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
- Produsert i Italia.
- Laget i merinoull.
- Krage med glidelås.
- Ribbestrikket krage samt kant nederst på ermene og nederst på plagget.
- Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
- Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser M.
Passform
Produktets artikkelnummer27001211
-
produktets mål
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »Mål i cm S M L XL XXL Armlengde 48 48 49 50 51 Brystvidde 104 108 112 114 118 Bunnvidde 78 80 84 88 94 Plaggets lengde 65 67 68 69 71
-
Vaskeråd & info
-
Om Morgano
Morgano er et italiensk varemerke med røtter i Veneto, en region som er verdenskjent for sin tradisjon for tekstilproduksjon og motehåndverk. Med en historie preget av høy kvalitet og omhyggelig håndverk, skaper Morgano plagg som sømløst blander klassisk design med moderne raffinement. Hver kolleksjon er en raffinert tolkning av italiensk stil, hvor lidenskapen for detaljer og materialvalg står i sentrum.Ved å jobbe med nøye utvalgte materialer som kashmir og ull, skaper Morgano klær som utstråler ufeilbarlig eleganse og tidløshet. Med fokus på kvalitet i alle detaljer, resulterer dette i plagg som bærer en følelse av italiensk håndverk i verdensklasse.
-
Produsentinformasjon
- Navn:
- Morgano Srl
- Adresse:
- Via Lombardia 2, 31038 Paese Treviso (TV)
- Kontakt:
- estero@morgano.com
- Produktets artikkelnummer:
- 27001211r
- EAN/GTIN:
- Produsentens artikkelnummer
- 19510-19053
- Opprinnelsesland:
- Italia
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
Strikkegenser
Slik tar du vare på strikkegenseren din.