






Flere alternativer?
Pre-Owned Superocean
Artikelnummer: 29069810
-
Produktbeskrivelse
- 3/5: Klokken er i meget fin brukstilstand med minimale merknader på urskive og lenke. Les mer om hvordan vi graderer klokkens stand her.
- Full set: Inkluderer boks, merkelapp og sertifikat.
- Fullservet inkl. bytte av eventuelle slitedeler. Omfanget varierer avhengig av eksemplaret. Kontakt oss for mer info om hver klokke.
- Dette uret kommer med 24 måneders garanti.
- Referansenummer
- A17391
- Diameter:
- 44 mm
- Urverk:
- Automatisk
- Klokkerem:
- Stål
- Rem/lenke bredde:
- 24 mm
- Rem/lenke lengde:
- 22 cm
- Material urkasse:
- Stål
- Material krans:
- Stål
- Material glass:
- Safir
- Kaliber:
- Caliber 17
- Datoviser:
- Ja
- Vanntetthet:
- 500 m
- Produksjonsår:
- 2015
Produktets artikkelnummer29069810
-
Om Breitling
Breitling-klokker har blitt produsert siden 1884, da Léon Breitling grunnla varemerket. I 1892 var en Breitling-klokke så ettertraktet at det ble bygget en fabrikk i La Chaux-de-Fonds. I over 130 år har de levert klokker hovedsakelig til piloter.
I 1979 overtok Ernest Schneider Breitling og førte ikke bare varemerket gjennom den ødeleggende kvartskrisen, men fikk også selskapet til å blomstre med fornyet kraft. -
Produsentinformasjon
- Produktets artikkelnummer:
- 29069810
- EAN/GTIN:
- Opprinnelsesland:
- Sveits
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
-
Autentisitet - Vår garanti
-
Alle klokker som selges av oss går gjennom eksperter for å sikre tilstand og ekthet, slik at vi kan garantere at du får en klokke som er det den utgir seg for å være og med sikret funksjon. Vi sjekker også at klokkene vi handler med aldri har vært meldt stjålet, og vi gir alltid 12 måneders funksjonsgaranti på alle tidligere brukte klokker som selges under Care of Carl Pre-Owned & Vintage Watches. Les mer her.
Breitling-klokker har blitt produsert siden 1884, da Léon Breitling grunnla varemerket. I 1892 var en Breitling-klokke så ettertraktet at det ble bygget en fabrikk i La Chaux-de-Fonds. I over 130 år har de levert klokker hovedsakelig til piloter.
I 1979 overtok Ernest Schneider Breitling og førte ikke bare varemerket gjennom den ødeleggende kvartskrisen, men fikk også selskapet til å blomstre med fornyet kraft.

Alle klokker som selges av oss, gjennomgås av eksperter for å sikre tilstand og autentisitet.
Vi gir også alltid 12 måneders funksjonsgaranti på alle klokker som selges under Care of Carl Pre-Owned & Vintage Watches.
Vi garanterer at du får en klokke som er det den utgir seg for å være, og som holder som den skal.